1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулись змагання з пляжного волейболу

У Ковелі відбулись змагання з пляжного волейболу

Минулих вихідних на спортивних майданчиках, що знаходяться на набережній міського водосховища, відбулись змагання з пляжного волейболу серед команд 35 та 45 років і старших, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Протиборство ветеранів проходило по круговій системі. У віковій категорії 35 років і старші змагалось 6 команд, у категорії 45 років і старші — 5.

Серед молодших учасників змагань ІІІ сходинку у турнірній таблиці посіла команда “Сім’я” (Валерія та Валерій Дручики), ІІ — “Рибак” (Андрій Григола та Олександр Ксьондзик), І — “Пляж” (Валентин Січкар та Андрій Крисак).

У змаганнях старшої вікової групи перемогла команда “Ветеран” (Микола Левчук та Андріюк Валентин), “срібло” здобув колектив “Замок” (Євген Шулякевич та Віктор Сацик), а “бронзу” отримали спортсмени “Геолога” (Андрій Іванов та Святослав Стецюк).

На урочистому закритті змагань переможці та призери приймали нагороди та вітання — грамоти, медалі, кубки.