1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі проходить обласна нарада директорів мистецьких шкіл

У Ковелі проходить обласна нарада директорів мистецьких шкіл

У Ковелі на базі школи мистецтв проходить обласна нарада директорів закладів районів, міст, об’єднаних територіальних громад за участю помічника голови ОДА Сергія Бизова, начальника управління культури, з питань релігій та національностей ОДА Ольги Чубари, директора обласного науково-методичного центру Любові Рожнової. Вони подякували ковельчанам за прийом та надану можливість провести зустріч в одній із кращих шкіл естетичного виховання Волині. Про це пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Гостей привітав заступник міського голови Ігор Прокопів. У своєму виступі він наголосив, що у Ковелі чимало позитивних змін сталося впродовж останніх років з модернізації діючих та будівництва нових об’єктів закладів культури. Зміцнено матеріально-технічну базу, придбано нову апаратуру, сценічні костюми.

Ковель може похвалитись своєю “Просвітою”. Там зроблено чудовий глядацький зал, розкішне фойє, виставкова зона, костюмерні. Також подбали і про гарні умови для занять. Тепер є чотири окремих зали, де одночасно проходять репетиції танцювальних груп, спортивних секцій та театралів.

Оновлено за останній час і приміщення Ковельської школи мистецтв. За кошти місцевої казни капітально відремонтовано другий поверх, облаштовано методичний кабінет, хоровий клас. Зроблено ремонт другого корпусу, що на вулиці Відродження, 12, де займається 170 юних ковельчан.

Директор закладу Андрій Мигуля розповів, що на сьогодні у колективі працює 65 педагогів, у яких навчається майже 700 учнів. Всі вони унікальні, особливі, талановиті. Андрій Дмитрович зазначив, дуже важливо, що місцева влада підтримує і допомагає представникам культури, усіляко сприяє їх творчості. А гордістю школи є її вихованці та мистецькі колективи. Частина з них порадувала присутніх своїм виступом.#ШколаМистецтв

Коментарі

Читайте також

У Ковелі дітей з особливими потребами навчають грі на музичних інструментах

У Ковелі  дітей з особливими потребами навчають грі на музичних інструментах
Понад 20 років у Ковельській школі мистецтв використовують методики інклюзивної освіти. Аби вдосконалити свою професійну майстерність педагоги пройшли конкурсний відбір та стали учасниками пілотного проєкту «Мистецька освіта без обмежень».