1. Головна
  2. Новини
  3. Ковель зустрічав учасників міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Лісова пісня»

Ковель зустрічав учасників міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Лісова пісня»

Дев'ятнадцятий міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Лісова пісня" цьогоріч проходив на Волині 4-6 вересня. Його учасники у суботу завітали у Ковель, де на парковій сцені провели літературні читання. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Мистецьке дійство допоміг організувати відділ культури виконавчого комітету.

З гостями зустрівся заступник міського голови Ігор Прокопів. Він подякував, що впродовж уже багатьох років вони підтримують прекрасну традицію щодо проведення фестивалю, який тісно переплетений із творчістю геніальної Лесі Українки. Це хороша нагода ще раз пригадати її твори, які до сьогодні не втратили своєї актуальності та додають натхнення багатьом митцям.

Ігор Ярославович побажав усім приємного спілкування, здобутків, гарного перебування у Ковелі.

За словами голови обласного осередку Національної спілки письменників України Ольги Ляснюк, на фестиваль прибуло 11 учасників. Серед них і представник з Білорусі Сергій Сис, який теж захоплюється Лесиним словом.

Усі бажаючі мали можливість виступити: почитати свою поезію, вірші Лесі, поділитись враженнями від фестивалю.

Гостям дуже сподобалась паркова сцена. На їх думку, це чудова локація, яка дає безліч можливостей для зустрічей, організації імпрез під відкритим небом. Нічого подібного немає в інших волинських містах.

Митці впродовж трьох днів побували в Луцьку, Колодяжному, Нечимному.

Фестиваль «Лісова пісня» відбувається на Волині з 2001 року. Захід започаткований з ініціативи Волинської обласної організації НСПУ з метою привернути увагу до місць, де бувала Леся Українка та які надихали на написання безсмертної «Лісової пісні».

#ЛесяУкраїнка

Коментарі

Читайте також