1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі провели одразу дві родинні трансплантації нирок

У Ковелі провели одразу дві родинні трансплантації нирок

“Зелена зона” дала можливість знову проводити трансплантації у Ковельському МТМО. Тож фахівці лікарні провели одразу дві родинні трансплантації нирок. Про це повідомляється на сторінці медичного об'єднання у Фейсбук.

Довгоочікувану "нову" нирку отримали двоє волинян. Одна з них - 18-річна дівчина, яка народилася з вадою сечової системи, була змушена отримувати сеанси гемодіалізу. Донором нирки стала мама пацієнтки.

Другий - молодий 32-річний чоловік, який хворіє на запальне захворювання нирок (хронічний гломерулонефрит). Перебував на гемодіалізі вже 4,5 роки. Донором його “нової” нирки став батько.

Причому вперше була проведена пересадка нирки від донора до реципієнта з різними групами крові.

Обидві операції були успішно проведені бригадою досвідчених хірургів (Голуб О.М., Павлусик А.М., Петрук І.А.). А лікарі-анестезіологи (Приходько Т.В., Антонюк Р.М.) подбали про безпечний анестезіологічний супровід під час трансплантацій, післяопераційний період та найближче повернення всіх пацієнтів до нового здорового життя.

Наразі пацієнти гарно себе почувають та вже будують плани на майбутнє.

Для отримання детальної інформації про проведення трансплантації нирки та формування листа очікування у Ковельському МТМО телефонуйте:

☎️068 840 64 44
☎️063 328 22 37 (Viber)


#Трансплантація #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельська лікарня приєдналася до пілотного проєкту з трансплантації

Ковельська лікарня приєдналася до пілотного проєкту з трансплантації
Ковельське МТМО уклало з Міністерством охорони здоров’я договір про медичне обслуговування населення з надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів.