1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська борчиня Ольга Падошик здобула "бронзу" на чемпіонаті України

Ковельська борчиня Ольга Падошик здобула "бронзу" на чемпіонаті України

У Харкові відбувся довгоочікуваний чемпіонат України зі спортивної боротьби серед юнаків та дівчат до 18 років. Майже 800 учасників змагались у категоріях жіночої, вільної та греко-римської боротьби, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У складі збірної команди Волинської області були вихованці ДЮСШ №1 — Ольга Падошик, Діана Рисьова та Олександр Кадіра. Готував ковельських спортсменів до змагань тренер Олег Стус.

Ольга Падошик, яка вперше виступала у ваговій категорії 61 кг, показала хороший результат, перемігши суперниць з Одеської, Харківської та Івано-Франківської областей. Ковельчанка поступилась львів'янці (рахунок — 3:5) за вихід у фінал, проте здолала борчиню з Житомирщини (рахунок — 10:0), тим самим здобувши “бронзу”.

Діана Рисьова (вагова категорія 43 кг) посіла достойне V місце. Олександр Кадіра (80 кг), перемігши двох суперників, поступився в 1/8 фіналу борцю з Київщини.

Спортсмени та їх тренери висловлюють подяку за допомогу в організації поїздки підприємцям Тетяні Степанюк, Тетяні Дарчич та директору ринку Петру Сороці.

#ВільнаБоротьба

Коментарі

Читайте також