1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельські борці здобули призові місця на міжнародному та обласному турнірах

Юні ковельські борці здобули призові місця на міжнародному та обласному турнірах

Минулих вихідних вихованці старшої вікової групи ДЮСШ № 1 м. Ковеля змагались на міжнародному турнірі з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу Ігоря Первачука у місті Львові, - повідомляє Володимир Олексюк, директор ДЮСШ №1.

У змаганнях взяли участь спортсмени з восьми країн Європи.

Вдало виступила Рисьова Діана, яка зайняла ІІІ місце (вагова категорія до 39 кг). Технічну боротьбу продемонстрував Іхо Костянтин, виборовши V місце (33 кг).

***
В обласному турнірі пам’яті тренера Павла Безеки, що проходив в с. Дубове, ковельчани теж показали високі результати у своїх категоріях.

І місце посіли: Падошик Софія (21 кг), Трохименко Катерина (52 кг), Рисьова Діана (39 кг), Шворак Надія (48 кг), Буяджи Іванна (57 кг), Іхо Констянтин (32 кг).

ІІ місце у Поляк Анни (26 кг), Лисиці Каріни (48 кг), Шворак Марії (52 кг), Голікова Данила (24 кг), Кармазіна Владислава (38 кг).

ІІІ місце завоювали: Рисьов Дмитро (47 кг), Іхо Данило (24кг), Баглик Давид (26 кг), Комісарик Денис (53 кг), Музиченко Валерія (33 кг), Мілехіна Вікторія (39 кг).


#ВільнаБоротьба

Коментарі

Читайте також

Юлія Ткач після перемоги над росіянкою: "Ставлюся до Росії, як до країни-агресора"

Юлія Ткач після перемоги над росіянкою: "Ставлюся до Росії, як до країни-агресора"
Триразова чемпіонка Європи з вільної боротьби у фіналі боролася з росіянкою. Запевняє, що не акцентувала увагу на тому, що суперниця з Росії. Хотіла перемогти і здобути «золото».