1. Головна
  2. Новини
  3. Учасники АТО/ООС та переселенці можуть отримати пільговий кредит на придбання житла

Учасники АТО/ООС та переселенці можуть отримати пільговий кредит на придбання житла

10 вересня о 9.00 год відновлюється прийом та реєстрація заяв на участь у програмі "Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла" (Постанова Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року №980). Про це пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Звертаємо увагу зацікавлених осіб в отриманні пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла, що на офіційному веб-сайті Волинського регіонального управління Держмолодьжитла (vl.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-dlya-vpo-ta-ato-oos), громадяни мають можливість:

- отримати необхідну інформацію щодо того, чи мають вони право на отримання кредиту;
- визначити орієнтовний розмір кредиту та умови його отримання;
- ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до регіонального управління для отримання кредиту;
- зареєструватись як кандидат для отримання кредиту.

У зв’язку з карантином заяви та анкети можуть бути надіслані до Волинського регіонального управління Держмолодьжитла засобами поштового або електронного зв’язку у робочий час (пн.-пт. з 08.30 до 17.30 год.; cб.-нд.- вихідні; перерва з 13.00 до 13.45 год.).

Моментом подання заяви про намір отримати кредит є час та дата фактичного подання (в електронному або паперовому вигляді) такої заяви. Документи, які надійшли в неробочий час/день, вважаються поданими у наступний робочий день.

У разі виникнення питань щодо подання та/або реєстрації заяви про намір отримати кредит на придбання житла громадян - учасників АТО та/або ООС, внутрішньо переміщених осіб, можна звертатися за номером телефону: (0332) 281327.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також