1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відзначили юних учасників патріотичної акції "Моя Україна"

У Ковелі відзначили юних учасників патріотичної акції "Моя Україна"

Нещодавно Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів патріотичну акцію "Моя Україна" з нагоди знаменних дат нашої держави. Про це повідомляє директор Центру Інна Третяк.

Діти учасників бойових дій, з якими працює Центр, а також діти сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, залюбки долучилися до акції.

- Різнокольорові, патріотичні, просякнуті любов'ю до Батьківщини малюнки заполонили наш кабінет. Ви навіть і не уявляєте, які вони щирі та теплі! Кожна робота, була сповнена своїм символічним змістом. Незважаючи на вік, наші юні художники довели, що знають ціну незалежності держави, знають, що таке любов до України. Ми пишаємось цими хлопчиками та дівчатками! Адже всі вони надзвичайно талановиті та працелюбні!, - зауважила Інна Третяк.

Кожен учасник акції отримав гарний подарунок на згадку: рюкзак зі шкільним приладдям. Подарунки були закуплені за кошти міського бюджету.

Всі дитячі роботи незабаром поїдуть на Схід до наших мужніх воїнів, аби ці сонячні малюнки додали їм сил та віри у перемогу! А юним художникам бажаємо нових звершень у вільній та квітучій Україні!


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі до Дня знань діти загиблих Героїв отримали подарункові сертифікати, придбані за кошти міського бюджету

У Ковелі до Дня знань діти загиблих Героїв отримали подарункові сертифікати, придбані за кошти міського бюджету
Школярі матимуть змогу обрати собі канцтовари до школи у магазині "Папірус". Про це подбали фахівці міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.