1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанам виплатять матеріальну допомогу на лікування і соціальну підтримку

Ковельчанам виплатять матеріальну допомогу на лікування і соціальну підтримку

Сьогодні на засіданні виконкому прийнято низку рішень щодо виділення матеріальної допомоги ковельчанам з міського бюджету на загальну суму 127 тисяч 650 гривень. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Попередньо їх заяви розглянула комісія з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій.

На лікування і підтримку сорока шести мешканців міста, які потрапили в тимчасові життєві труднощі, спрямують 37,4 тисячі гривень.

Восьмеро людей, які мають онкологічні захворювання, профінансують у сумі 40 тисяч, четверо, у кого рідкісні недуги – 23,25 тисячі гривень.

Чотирьом ковельчанам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні Сили, виплатять двадцять тисяч, двом дітям загилих учасників АТО – дві тисячі, на лікування учаснику АТО — одну тисячу.

Допомогу у розмірі 4 тисячі гривень нададуть і двом сім’ям, які виховують діток хворих на ДЦП.


#МіськийБюджет #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі і надалі пільгові категорії дітей харчуватимуться у школах і садках безкоштовно

У Ковелі і надалі пільгові категорії дітей харчуватимуться у школах і садках безкоштовно
Оплату гарячих сніданків та обідів сиротам, дітям переселенців, загиблих бійців, з малозабезпечених родин, як і в попередні роки, проводитимуть за кошти міського бюджету.

Депутати втретє "провалили" голосування за реконструкцію приймального відділення Ковельського МТМО

Депутати втретє "провалили" голосування за реконструкцію приймального відділення Ковельського МТМО
8 мільйонів гривень, які надійшли з державного бюджету, доведеться повернути? У такому разі лікарня не отримає ще й медичне обладнання: МРТ, КТ, апарат ШВЛ, кардіомонітори, які теж мали б надати Ковелю за кошти держбюджету.