1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі і надалі пільгові категорії дітей харчуватимуться у школах і садках безкоштовно

У Ковелі і надалі пільгові категорії дітей харчуватимуться у школах і садках безкоштовно

З нового навчального року за кошти міського бюджету у школах і садках Ковеля організоване повноцінне безкоштовне харчування дітей, які потребують соціальної допомоги, та школярів молодших класів.

Така практика в місті діє вже багато років і є досить успішною. Тому й цей рік не став винятком. На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні, прийнято рішення і надалі коштом міського бюджету забезпечувати гарячими сніданками учнів 1-4 класів та школярів-пільговиків, а також триразовим харчуванням дітей, які потребують соціального захисту, у дошкільних установах.

Варто зауважити, що відтепер діти з сімей, які переїхали до Ковеля з окупованого Криму, Луганської та Донецької областей, харчуватимуться 100% безкоштовно (у попередні роки плата становила 50%).

Таким чином у 2020-2021 навчальному році безкоштовним харчуванням у школах (з розрахунку 8 грн. в день на одну дитину) будуть забезпечені учні таких категорій:

- сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків;

- учні 1-4 класів із малозабезпечених сімей;

- діти з особливими освітніми потребами, які мають інвалідність та навчаються в інклюзивних класах;

- діти, батьки яких загинули в зоні АТО (ООС України);

- діти, батьки яких є учасниками АТО (ООС України) при наявності довідки військової частини або при наявності посвідчення учасника бойових дій;

- діти, батьки яких постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях (при наявності підтверджуючих документів);

- діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

На харчування учнів 1-4 класів норма витрат з міського бюджету становитиме 6 грн. в день на одну дитину. Додатково + 2 грн. в день становить батьківська плата.

Подбала міська влада і про безкоштовне харчування для дошкільнят. Окрім перерахованих вище пільгових категорій, у дошкільних установах безкоштовно харчуватимуться діти з інвалідністю та діти інтернатної групи ЗДО №6. На 50% зменшено плату для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Норма витрат з міського бюджету на харчування дітей пільгової категорії раннього віку - 25 грн. в день, дітей дошкільних груп - 30 грн.

Усім решта встановлено батьківську плату у розмірі 15 грн. в день для дітей раннього віку та 20 грн. для дітей дошкільних груп. По 10 грн. в день за кожну дитину проводитиметься доплата з міського бюджету.

Читайте також:

Заклади освіти Ковеля безоплатно передають продукти харчування на потреби місцевих лікарень


#Освіта #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Ковельська станція юних натуралістів запрошує учнів у гуртки

Ковельська станція юних натуралістів запрошує учнів у гуртки
Юні натуралісти матимуть змогу здобути нові знання з ландшафтного дизайну та екології, вивчити лікарські рослини, навчитися доглядати за домашніми улюбленцями та багато іншого. Заняття безкоштовні.

З 1 вересня у селі Вербка на Ковельщині запрацювала оновлена школа

З 1 вересня у селі Вербка на Ковельщині запрацювала оновлена школа
Модернізований навчальний заклад зустрів школярів та педагогів після реконструкції. На подвір'ї школи - майданчик для занять різними видами спорту, з біговими доріжками зі штучним покриттям.

У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників
Взяти участь у конкурсі може особа, яка має вищу освіту не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше п’яти років, довід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.