1. Головна
  2. Новини
  3. З 1 вересня у селі Вербка на Ковельщині запрацювала оновлена школа

З 1 вересня у селі Вербка на Ковельщині запрацювала оновлена школа

1 вересня модернізований навчальний заклад після реконструкції відкрили у селі Вербка Ковельського району. Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, який взяв участь в урочистостях, відзначив високу якість будівельних робіт. Повідомляють у пресслужбі Волинської ОДА.

Загалом будівництво школи розпочалося ще у 2018 році, однак, найбільше фінансування на цей навчальний заклад було виділене з державного бюджету саме цьогоріч. Загальна кошторисна вартість будівельних робіт склала понад 56 млн грн., з яких майже 50 млн грн. – це кошти ДФРР, решта – кошти місцевих бюджетів.

Тут добудували нову триповерхову будівлю з просторою актовою залою, харчоблоком з сучасним обладнанням та обіднім залом на 100 місць, облаштували нове навчальне приміщення для першокласників на 18 місць, бібліотеку та методичний кабінет.

Особливу увагу присутніх привернули спортивні зал та майданчик, збудовані відповідно до найсучасніших стандартів. До слова, спортзал – найбільший зі шкільних спортивних залів на Волині. Спортмайданчик облаштований для занять різними видами спорту, у тому числі біговими доріжками зі штучним покриттям.

- Приємно вражений, адже така спортивна інфраструктура є навіть не у всіх міських школах, – зазначив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, перерізавши стрічку та оглянувши об’єкт. – Переконаний, що діти з радістю будуть займатися тут фізкультурою та спортом. Саме так мають будуватися школи та садочки – якісно, швидко і з продуманим до деталей проектом. І за це слова особливої вдячності проектантам і забудовникам.

Схвальні відгуки педагогічного колективу, батьків та гостей школи отримали й інші приміщення закладу, адже побудовані і обладнані всі вони на найвищому рівні.

Відтепер нова сучасна простора школа буде не лише радувати око місцевих жителів, а в першу чергу, сприятиме повноцінному навчанню та розвитку учнів. Держава створила комфортні умови для дітей. Тепер справа – за учнями та вчителями.#Освіта #ЮрійПогуляйко

Коментарі

Читайте також

У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників
Взяти участь у конкурсі може особа, яка має вищу освіту не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше п’яти років, довід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.

1 вересня після капітального ремонту відкрили спортзал у ліцеї імені Олени Пчілки в Ковелі

1 вересня після капітального ремонту відкрили спортзал у ліцеї імені Олени Пчілки в Ковелі
На цей об'єкт з бюджету Ковеля виділили півтора мільйона гривень Понад чотириста учнів цього навчального закладу зможуть займатися фізичною культурою в оновленому залі.