1. Головна
  2. Новини
  3. До нового навчального року у Ковелі провели ремонти у школах, придбали комп'ютери і оргтехніку

До нового навчального року у Ковелі провели ремонти у школах, придбали комп'ютери і оргтехніку

Аби ковельські школярі та дошкільнята прийшли в оновлені навчальні заклади, міська влада та депутати подбали про створення комфортних умов, забезпечивши проведення ремонтних робіт та придбання необхідної комп'ютерної техніки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала секретар міської ради Віра Федосюк.

Як повідомили в управлінні освіти, в ході підготовки навчальних закладів до 1 вересня за кошти міського бюджету проведено капітальний ремонт санвузлів закладу загальної середньої освіти №12, на що використано 1 млн 460 тис грн. Відремонтовано фасад спеціалізованої школи №3 імені Лесі Українки. Вартість ремонту склала 3 млн грн. На ремонт спортивного залу міської гімназії з встановленням пожежної сигналізації спрямовано 1 млн 413 тис грн.

Крім того, виконано ряд поточних ремонтів підлоги кабінетів та коридорів, систем холодного водопостачання, санвузлів та каналізації як у міських школах, так і дитячих садках.

Для першокласників Нової української школи придбано телевізори, багатофункціональні пристрої, ноутбуки, дидактичні матеріали на суму 1130 тис грн., а також сучасні меблі загальною вартістю майже 1 млн грн.

За кошти бюджету розвитку для освітніх закладів придбано телевізор, морозильну камеру, електросковороду, багатофункціональний пристрій Canon, підручники. Для належної роботи харчоблоків закуплено посуд на суму 130,7 тис. грн. та робочий одяг для кухарів на суму 59,2 тис. грн.

Подбали і про заходи безпеки, пов’язані із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції: закупили антисептичні та гігієнічні засоби, інфрачервоні термометри та інші засоби захисту на суму майже 900 тис грн.

Про підготовку шкіл до нового навчального року подбали і обранці громади, виділивши кошти з депутатського фонду. Зокрема:
29 тис грн. — інтерактивна дошка та проектор для ліцею №7 (Федосюк В.);
5 тис грн — ремонт швейної майстерні ліцею №7 (Дудка В.)
8 тис 830 грн — вхідні двері у пральню ЗДО №1 (Клімашевська О.)
20 тис грн — оргтехніка, ремонт учительської і туалетів ліцею №7 (Кубай В.)
3 тис 276 грн — туристичне обладнання для ліцею №13 (Міцура Ю.)
10 тис 339 грн — телевізор для ліцею №11 (Півень А.)
9 тис грн — ноутбук для ЗЗСО №2 (Ткачук В.)
7 тис 500 грн — акустична система для ЗЗСО №2 (Ткачук І.)
12 тис 500 грн — ремонтні роботи в ЗЗСО №2 (Ткачук І.)


#Освіта #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Перший дзвоник у Ковелі проведуть без батьків і у різних форматах: у класах та на вулиці

Перший дзвоник у Ковелі проведуть без батьків і у різних форматах: у класах та на вулиці
Як повідомили в управлінні освіти, у школах міста запроваджується гнучка структура навчального року. Передбачена можливість змінювати терміни канікул, початок і завершення семестрів.

На зарплати вчителям сіл, приєднаних до Ковеля, може не вистачити 10 млн грн

На зарплати вчителям сіл, приєднаних до Ковеля, може не вистачити 10 млн грн
Аби сільські педагоги у 2021 році не залишилися без зарплатні, депутати міської ради звернулися до Уряду, щоб внести зміни до чинного механізму розрахунку освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.