1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

На виконання рішення Ковельської міської ради «Про проведення конкурсу на посаду директора ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 27 серпня 2020 року № 70/19 оголошується конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Нагадаємо, що у Ковелі замість методичного кабінету управління освіти створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Взяти участь у конкурсі може особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше п’яти років, довід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

З повним пакетом документів щодо умов та проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля можна ознайомитись на сайті управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.#Освіта #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

1 вересня після капітального ремонту відкрили спортзал у ліцеї імені Олени Пчілки в Ковелі

1 вересня після капітального ремонту відкрили спортзал у ліцеї імені Олени Пчілки в Ковелі
На цей об'єкт з бюджету Ковеля виділили півтора мільйона гривень Понад чотириста учнів цього навчального закладу зможуть займатися фізичною культурою в оновленому залі.