1. Головна
  2. Новини
  3. Редакція «Вістей Ковельщини» вітає спортсменів зі святом!

Редакція «Вістей Ковельщини» вітає спортсменів зі святом!

Вагомими успіхами не тільки на Ковельщині і Волині, але й у всій Україні славиться колектив тренерів-викладачів та вихованців комунального закладу "Ковельська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича”, який очолює майстер спорту, депутат міської ради Олена КЛІМАШЕВСЬКА, людина енергійна, ініціативна, творча, яку шанують колеги та її виборці.

На світлині ви бачите Олену Миколаївну (в центрі) із тренерами-викладачами: майстром спорту Світланою ПРОНІНОЮ, майстром спорту Володимиром ДОМАРЕЦЬКИМ (відділення веслування на байдарках і каное), Оленою ЧЕРНЯК (відділення шахів), Володимиром ПОЛЯТИЧКОМ (відділення волейболу), майстром спорту Віталієм ТИМОФЄЄВИМ (відділення кікбоксингу), Дмитром ЛЯШУКОМ (відділення плавання).

Щиро вітаємо їх, а також усіх фізкультурників і спортсменів міста й району з прийдешнім професійним святом, бажаємо міцного здоров'я, нових здобутків у праці, миру й благополуччя!

Редакція «Вістей Ковельщини» завжди підтримувала і надалі підтримуватиме спортивну громаду міста і району, широко інформувала й інформуватиме про здобутки кращих спортсменів краю, писала і писатиме про існуючі проблеми, над розв’язанням яких слід працювати.

Тож, шановні спортсмени і фізкультурники, читайте й передплачуйте «Вісті Ковельщини» – газету для Вас і про Вас! Разом ми – сила.


Фото Ольги СТЕБЛЕВЕЦЬ.


Джерело - "Вісті Ковельщини"


#Спорт

Коментарі

Читайте також

Міський голова Олег Кіндер вітає ковельчан з Днем фізичної культури та спорту!

Міський голова Олег Кіндер вітає ковельчан з Днем фізичної культури та спорту!
Шановні спортсмени, тренери, викладачі фізкультури, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники! Дякую Вам за працю, професіоналізм та велику любов до спорту.

Гордість Ковеля: спортсмени і тренери отримали відзнаки з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Гордість Ковеля: спортсмени і тренери отримали відзнаки з нагоди Дня фізичної культури і спорту
Грамоти та Подяки їм вручили міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів та секретар міської ради Віра Федосюк за високі спортивні досягнення, професіоналізм і сумлінну працю, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і популяризацію спорту.

12-13 вересня у Ковелі під час міжнародного пробігу буде обмежено рух транспорту вулицями міста

12-13 вересня у Ковелі під час міжнародного пробігу буде обмежено рух транспорту вулицями міста
Організатори просять водіїв з розумінням віднестись до тимчасових незручностей, завчасно спланувати свій маршрут поїздок та не залишати транспортні засоби на трасі пробігу у зазначений час.