1. Головна
  2. Новини
  3. “Укртелеком” повернуто у державну власність

“Укртелеком” повернуто у державну власність

Київський апеляційний господарський суд повернув пакет акцій компанії "Укртелеком" у державну власність, розірвавши договір купівлі-продажу акцій "Укртелекому". Чи вплинула ця ситуація на вирішення проблеми з блокуванням рахунків Ковельського управління соцзахисту державним казначейством? Коментар начальника управління соціального захисту виконавчого комітету Ковельської міської ради Софії Сагаль:

“На жаль, питання залишається не вирішеним. Не зрозуміла позиція й керівника державної установи Вікторії Цьомик, яка, найперше, несе відповідальність за державні кошти. А допомоги і компенсації малозабезпеченим, сім'ям з дітьми, інвалідам, які ми не можемо виплатити, — це субвенції з держбюджету. Крім того, казначейство має контролювати не лише надходження коштів, а й їх своєчасну виплату.

З розумінням поставились до ситуації приватні структури — банки, які приймають платіжні документи в паперовому вигляді, сканують і таким чином уже в електронному вигляді надсилають для своєчасного нарахування коштів безпосередньо на особисті рахунки (картки) отримувачів-пільговиків.

До 20 грудня управління соцзахисту має подати інформацію та електронну версію баз даних для підготовки виплатних документів на виплату усіх видів державних соціальних допомог і компенсацій та замовити кошти в держбюджеті на січень 2018 року. Цього може не відбутися. Адже ні департамент соцзахисту Волинської ОДА, ні обласне керівництво ніяким чином не сприяють вирішенню ситуації на користь соціально незахищених верств населення міста Ковеля.

Міський голова Олег Кіндер доклав максимум зусиль для того, аби знайти порозуміння та переконати начальника місцевого управління казначейства Вікторію Цьомик у тому, що рішення суду про розблокування рахунків вона зобов'язана виконати. А кошти “Укртелекому”, які заборгував міський бюджет не з власної вини, будуть повертатися поступово. Адже зараз повної суми боргу на рахунку немає.

Ситуація набуває ще більшої абсурдності у зв'язку з рішенням апеляційного господарського суду повернути пакет акцій компанії "Укртелеком" у державну власність. Тож тепер місто має заборгованість перед державною компанією “Укртелеком” через те, що держава переклала відшкодування пільг за користування телекомунікаційними послугами з державного на місцевий бюджет. І тепер інша державна установа — казначейство, блокує рахунки управління соціального захисту, яке є структурним підрозділом виконкому, не виконуючи рішення суду, який, у свою чергу, є однією з гілок влади в державі”.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Ковельське управління соцзахисту можуть відімкнути від Інтернету

Ковельське управління соцзахисту можуть відімкнути від Інтернету
Начальник місцевого управління казначейства Вікторія Цьомик не хоче розблоковувати рахунки соцзахисту згідно з рішенням суду. Це призведе до невиплати допомог і компенсацій різним категоріям ковельчан.