1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі виконано 99% усіх запланованих робіт з ліквідації наслідків екологічного лиха

У Ковелі виконано 99% усіх запланованих робіт з ліквідації наслідків екологічного лиха

Для ліквідації наслідків екологічної катастрофи місцевого значення, що виникла у зв’язку із діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», ще влітку із Державного бюджету виділили 17 млн грн. Нині ж усі роботи завершено. Про це стало відомо під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася сьогодні, 15 грудня 2017 року, під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика. Пише офіційний сайт Волинської ОДА.

Так, за словами Ковельського міського голови Олега Кіндера, станом на сьогодні виконано 99% усіх запланованих робіт. Адже, у відповідному плані заходів передбачали переміщення 3,5 тис. тонн решток тваринного походження, однак помилилися із підрахунками. Тож перемістили лише 2,5 тисяч тонн. У зв’язку із зменшенням виконання робіт –– зменшилася і їх вартість. Як результат, зекономили близько 70 тис. грн, ця сума повернеться назад до резервного фонду Держбюджету.

– Сьогодні, по факту, усі роботи виконані. Нині закривають залізобетонні ємкості для зберігання неперероблених решток тваринного походження. Окрім того, вже у понеділок, 18 грудня, заплановано розпочати завершальну фазу земельних робіт та встановлення огороджувальної конструкції. Усі матеріали закуплені. Але більша частина грошей на це закладені із обласного резервного фонду, – зауважив Олег Олексійович.

Слід зазначити, що окрім 17 млн грн, які виділили розпорядженням Кабміну, ще 1,3 млн грн направили із обласного резервного фонду. Натомість 1,7 мільйона гривень на ліквідацію наслідків екологічної катастрофи виділила й Ковельська міська рада.

Разом із тим, Ковельський міський голова повідомив, що для завершення робіт із водопостачання у кілометровій зоні навколо Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» у місцевому бюджеті на 2018 рік передбачили 10,5 млн грн. Ще 1,5 млн грн заклали на внутрішньо-вуличні мережі. Але навіть ці кошти не вирішують проблему повністю. Відтак, уже підготували відповідні листи-прохання, які скерують до обласної ради, облдержадміністрації та народних депутатів щодо сприяння у виділенні коштів.

– Прошу, на основі звернення міського голови, підготувати наші пропозиції щодо змін до обласного бюджету. Ми підтримаємо вашу пропозицію та внесемо її на розгляд сесії обласної ради, – зазначив Володимир Гунчик.

#Ветсанзавод #ЕкологічнеЛихо #НадзвичайнаСитуація

Коментарі

Читайте також

Олег Кіндер: про найбільшу проблему Ковеля після ветсанзаводу, набережну та те, що обурює

Олег Кіндер: про найбільшу проблему Ковеля після ветсанзаводу, набережну та те, що обурює
Про топові проблеми, шляхи їх вирішення, здивування державницькою позицією у певних питаннях та інше – в розмові з очільником Ковеля Олегом Кіндером, - інформує інтернет-видання "Волинська правда"

Ковель потребує розширення меж діючого кладовища

Ковель потребує розширення меж діючого кладовища
Це питання міський голова Олег Кіндер вирішував у столиці в Міністерстві екології. Інша зустріч стосувалася ліквідації наслідків екологічного лиха, спричиненого діяльністю ветсанзаводу. Про результати обох переговорів читайте далі.