1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі міський голова підписав контракт з директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників

У Ковелі міський голова підписав контракт з директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Міський голова Олег Кіндер підписав контракт з переможцем конкурсного відбору на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Проведення тепер «педагогічних змагань» є нормою Закону «Про освіту». Вони проходили у кілька етапів. 17 вересня конкурсна комісія, у складі якої працювали фахівці міськради та управління освіти, місцеві депутати, ухвалила рішення про переможця.

Варто додати, що Положення про конкурс було затверджене на сесії міської ради. Взяти у ньому участь мали можливість всі охочі, котрі мають не менше п’яти років педагогічного стажу, галузеву освіту та досвід впровадження інновацій, новацій і технологій у системі освіти.

Одна з головних вимог до претендентів – презентація стратегії розвитку Центру професійного розвитку педагогічних працівників та її оцінювання.

Директором Центру буде Світлана Верчук, контракт з нею укладено на 5 років.

Світлана Степанівна має чималий досвід подібної роботи, адже уже 13 років очолює методичний кабінет управління освіти.

Олег Кіндер наголосив, що нині є чимало питань, які необхідно вирішувати. Зокрема, пов’язаних із реформуванням галузі, організацією роботи педагогів в умовах пандемії.

Міський голова разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали керівницю, побажали їй успіхів, реалізації планів та задумів.


#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі волонтери та ветерани АТО допомогли відновити акваріум в інтернатній групі дитячого садка

У Ковелі  волонтери та  ветерани АТО допомогли відновити акваріум в інтернатній групі дитячого садка
Про надзвичайні враження дітей нелегкої долі, які отримали в подарунок "нових хвостатих друзів", розповіла директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.