1. Головна
  2. Новини
  3. За три рибини, які втрапили у сітку, браконьєр заплатить 340 гривень штрафу

За три рибини, які втрапили у сітку, браконьєр заплатить 340 гривень штрафу

У період з 14 по 21 вересня 2020 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 14 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Про це йдеться на сторінці Рибоохоронного патруля у Фейсбук.

Складено сім протоколів за порушення Правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та два – за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП). Оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

- Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили два кг водних біоресурсів. Також вилучено 24 од. заборонених знарядь лову, з яких 22 – за актами безхазяйного майна, - повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Зокрема, 19 вересня в ході рибоохоронного рейду викрито грубе Порушення правил рибальства. Порушник за допомогою мисинової сітки здійснював незаконний вилов риби. У сітці знаходилася риба: карась сріблястий – 2 екз. та короп – 1 екз., які в живому стані повернуто у водне середовище. Попереджено збитків на суму 340 грн. Інцидент стався на р. Турія, поблизу с. Тойкут Ковельського району Волинської області.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до суду для притягнення до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучили.

#РибоохороннийПатруль

Коментарі

Читайте також