1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі та Ковельському районі виявили порушників правил рибальства

У Ковелі та Ковельському районі виявили порушників правил рибальства

У період з 20 по 27 квітня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 75 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів на території області. Про це інформує пресслужба рибоохоронного патруля.

Складено 60 протоколів за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та 11 - за грубі порушення (ч. 4 ст.85 КУпАП). Оформлено 4 акти виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 28 од. заборонених знарядь лову.

У порушників вилучено 5,5 кг водних біоресурсів та 17 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 3 009 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 1 802 грн.

Зокрема, 22 квітня близько 17 години викрито громадянина, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям, виготовленим із сіткоснастевих матеріалів, які не передбачені Правилами рибальства – «екраном». Інцидент стався на р. Турія у місті Ковель Волинської області. На особу складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до суду для притягнення порушника до відповідальності.

25 квітня рейдова група зафіксувала грубе порушення правил рибальства. Викрито двох громадян, які здійснювали вилов водних біоресурсів з гумового човна забороненими знаряддями– двома мисиновими сітками. Інцидент стався на оз. Іванівське, поблизу с. Світле Ковельського району Волинської області.

Завдяки оперативним діям працівників рибпатруля порушники не встигли завдати шкоди рибному господарству. На викритих громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.

#РибоохороннийПатруль #Риболовля

Коментарі

Читайте також

З 1 квітня на водоймах Волині розпочинається нерестова заборона

З 1 квітня на водоймах Волині розпочинається нерестова заборона
Волинський рибоохоронний патруль повідомляє, що Правилами любительського та спортивного рибальства встановлені строки весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у період нересту.

У Ковелі говорили про проблему браконьєрства на водних об'єктах міста і району

У Ковелі говорили про проблему браконьєрства на водних об'єктах міста і району
Волинський рибоохоронний патруль провів зустріч з місцевими активістами. Йшлося також про співпрацю громадськості з інспекторами рибохорони та про заходи з відтворення водних біоресурсів.