1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський суд визнав винними рибних браконьєрів, які заплатять штраф

Ковельський суд визнав винними рибних браконьєрів, які заплатять штраф

За грубе порушення правил рибальства суд притягнув правопорушників до адміністративної відповідальності. Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Постановою Ковельського міськрайонного суду Волинської області визнано винними двох осіб, які завдали збитків рибному господарству України на 13 515 грн.

Так, 16 грудня 2019 року о 14 годині на рибогосподарському водному об’єкті, що з’єднаний із р. Стохід, біля с. Новий Мосир Ковельського району Волинської області два порушники здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями – трьома риболовецькими сітками. У сітках браконьєрів знаходилася така риба: щука – 7 екз. та плітка – 131 екз., загальною вагою 5,5 кг. Своїми діями громадяни порушили Правила любительського і спортивного рибальства відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Суд постановив визнати громадян винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП та накласти на них адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 грн кожен з конфіскацією заборонених знарядь та зобов’язав сплатити 420 грн 40 коп судового збору. Відшкодування завданих збитків рибним запасам України у сумі 13 515 грн буде вирішуватись в порядку цивільного судочинства.


#РибоохороннийПатруль

Коментарі

Читайте також

У Ковелі говорили про проблему браконьєрства на водних об'єктах міста і району

У Ковелі говорили про проблему браконьєрства на водних об'єктах міста і району
Волинський рибоохоронний патруль провів зустріч з місцевими активістами. Йшлося також про співпрацю громадськості з інспекторами рибохорони та про заходи з відтворення водних біоресурсів.

Ковельський суд оштрафував чоловіка, який вп'яте за рік порушив природоохоронне законодавство

Ковельський суд оштрафував чоловіка, який вп'яте за рік порушив природоохоронне законодавство
У 2019 році цей громадянин кілька разів потрапляв у поле зору рибоохоронного патруля за фактами незаконного продажу водних біоресурсів та за перевищення добової норми вилову раків.