1. Головна
  2. Новини
  3. Все більше ковельчан долучається до благодійності

Все більше ковельчан долучається до благодійності

Все більше ковельчан долучається до благодійності, роблячи насправді неоціненні речі. Хтось від щирого серця турбується про малечу, яка тимчасово лишилася без мами у лікарні, купуючи ліки, засоби гігієни, продукти. Хтось дбайливо складає та приносить одяг та взуття для діток, якими опікується Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Хтось долучається до пошуку житла для родин, які опинились без даху над головою та допомагають його облаштувати. А є такі, що не шкодують ділитися всім тим, у чому і самі мають потребу, аби сім'ї не руйнувалися та долали життєві перешкоди. Про це розповідає директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

- Вас багато і це вражає! Такі вчинки варті найвищих нагород! Ви наповнюєте світ добром та любов'ю, роблячи його придатним до життя. Ми Вам щиро дякуємо за те, що крокуєте поруч з нами та допомагаєте тим, хто опинився у скруті. Ми не завжди можемо зробити фото для звіту з етичних міркувань, але не сумнівайтесь, усі речі, кошти доходять адресатам. ДЯКУЄМО, ЩО ВИ Є! Нехай Господь дарує Вам многії літа!, - зауважує Інна Третяк.


Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді закликає усіх долучатися до добрих справ. Адже тих, ким опікуються соціальні служби і кому так потрібна допомога, є досить багато.

Тел. для довідок 6-17-48.

Сторінки у соцмережах:
Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді -
https://www.facebook.com/groups/1878726725690225/
Інна Третяк - https://www.facebook.com/profile.php?id=100014798029108#Благодійність

Коментарі

Читайте також

У Ковельське МТМО надійшла чергова благодійна допомога

У Ковельське МТМО надійшла чергова благодійна допомога
Представники Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» уже вкотре привезли у Ковель товари медичного призначення. Співпраця з доброчинною організацією триває вже багато років.

У Ковелі волонтери та ветерани АТО допомогли відновити акваріум в інтернатній групі дитячого садка

У Ковелі  волонтери та  ветерани АТО допомогли відновити акваріум в інтернатній групі дитячого садка
Про надзвичайні враження дітей нелегкої долі, які отримали в подарунок "нових хвостатих друзів", розповіла директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.