1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанам нагадують про терміни перереєстрації зброї

Ковельчанам нагадують про терміни перереєстрації зброї

Шановні власники зброї – не забуваєм перереєстровувати зброю. Відповідальність за порушення строків перереєстрації зброї передбачено Кодексом України про адміністративні правопорушення. Про це повідомляє Ковельський відділ поліції ГУНП у Волинській області.

На жаль, деякі громадяни, які мають зброю, забувають завчасно (за місяць до закінчення встановленого терміну) подовжувати термін дії дозволу на право її носіння та зберігання.

Стаття 192 Кодексу України про адміністративні порушення передбачає, що за порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в органах внутрішніх справ у разі зміни місця проживання - тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тому, хотілося б нагадати власникам зброї, щоб вони заздалегідь приходити до дозвільної системи для ознайомлення з вимогами щодо перереєстрації.

Адреса: м. Ковель, вул. Незалежності,119а

Ковельський відділ поліції Волинської області


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також