Депутати внесли до переліку об’єктів інвестування приймальне відділення лікарні

Сьогодні на сімдесят другій сесії міської ради депутати з третьої спроби таки підтримали проєкт рішення про об’єднання у переліку інвестування двох об’єктів – незавершеного будівництвом восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з поліклінікою і торговельно-офісними приміщеннями та приймального відділення. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На серпневому та позачерговому засіданні воно не набрало необхідної кількості голосів і реконструкція приймального відділення Ковельського МТМО опинилась під загрозою.

Нагадаємо, це передбачено у рамках Національної програми «Велике будівництво». На що із державного бюджету місто отримало 8 мільйонів гривень.

На замовлення медзакладу розроблено проектно-кошторисну документацію. Вона передбачає перепланування існуючих приміщень та влаштування нового двоповерхового корпусу. Приймальне відділення буде мати в’їзд для автотранспорту невідкладної медичної допомоги через павільйон (критий навіс), входи – для планових хворих, в окремий бокс для пацієнтів з ознаками інфекційної хвороби, а також – для маломобільної групи населення з влаштуванням підйомника.

У відділенні буде облаштовано рецепцію, консультативно-оглядові кабінети, місця для очікування пацієнтів та супроводжуючих, вбиральні тощо.

У разі успішної реалізації проєкту з реконструкції приймального відділення у визначені строки у медзаклад за кошти державного бюджету додатково надійде спеціалізоване медичне обладнання. Це – магнітно-резонансний томограф, комп’ютерний томограф, апарат УЗД та інше. Його вартість обчислюється десятками мільйонів гривень.

Першу чергу будівництва необхідно виконати у цьому році та освоїти державну субвенцію. Загальна ж кошторисна вартість реконструкції становить орієнтовно 24 мільйони гривень.

Зрозуміло, що у нинішніх реаліях місто не може на це спрямувати власні кошти. Але можна піти іншим шляхом і залучити гроші потенційного інвестора. Його потрібно чимось зацікавити, надати привабливу пропозицію, зокрема, у цьому випадку – об’єднати два проєкти.

Це б дозволило отриманий фінансовий ресурс спрямувати на проведення робіт з реконструкції приймального відділення. Разом з тим добудувати восьмиповерховий багатоквартирний житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями по вул. В.Івасюка.

У зв’язку з цим на цю сесію знову було винесено проєкт рішення про об’єднання у переліку інвестування двох об’єктів – незавершеного будівництвом восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з поліклінікою і торговельно-офісними приміщеннями та приймального відділення.

Питання викликало надзвичайно бурхливу та емоційну дискусію. Та все ж рельтат голосування був позитивним.

Наступний крок — пошук інвестора.


#СесіяМіськоїРади #Депутати #МіськийБюджет #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Депутати не дали згоди на виділення землі для багатоповерхівки учасникам АТО та ООС

Депутати не дали згоди на виділення землі для багатоповерхівки учасникам АТО та ООС
У перспективі в новобудові мали б отримати житло родини бійців. Та відповідний проєкт рішення не набрав необхідної кількості голосів на позачерговій сесії міської ради.

Депутати втретє "провалили" голосування за реконструкцію приймального відділення Ковельського МТМО

Депутати втретє "провалили" голосування за реконструкцію приймального відділення Ковельського МТМО
8 мільйонів гривень, які надійшли з державного бюджету, доведеться повернути? У такому разі лікарня не отримає ще й медичне обладнання: МРТ, КТ, апарат ШВЛ, кардіомонітори, які теж мали б надати Ковелю за кошти держбюджету.

У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

У Ковелі оголошено конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників
Взяти участь у конкурсі може особа, яка має вищу освіту не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше п’яти років, довід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.