Ковельська гімназія очолила рейтинг шкіл Волинської області

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Волинської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки (нині ліцей імені Олени Пчілки) очолила рейтинг шкіл Волині. У десятці кращих - Ковельська спеціалізована школа №3 ім. Лесі Українки (нині ліцей №3 імені Лесі Українки) - на восьмому місці.

11, 12 та 13 місця також за ковельськими закладами загальної середньої освіти - №11, №1 та №13 відповідно. На 16-му місці - ліцей №10. У двадцятці кращих - і ЗЗСО №8 (19 місце).


Нагадаємо, що минулого року Ковельська міська гімназія посіла друге місце, а СШ№3 - третє серед волинських шкіл.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг минулого року дивіться за посиланням http://osvita.ua/school/rating/65379/.


#ЗНО #Освіта

Коментарі

Читайте також