1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська гімназія очолила рейтинг шкіл Волинської області

Ковельська гімназія очолила рейтинг шкіл Волинської області

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Волинської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки (нині ліцей імені Олени Пчілки) очолила рейтинг шкіл Волині. У десятці кращих - Ковельська спеціалізована школа №3 ім. Лесі Українки (нині ліцей №3 імені Лесі Українки) - на восьмому місці.

11, 12 та 13 місця також за ковельськими закладами загальної середньої освіти - №11, №1 та №13 відповідно. На 16-му місці - ліцей №10. У двадцятці кращих - і ЗЗСО №8 (19 місце).


Нагадаємо, що минулого року Ковельська міська гімназія посіла друге місце, а СШ№3 - третє серед волинських шкіл.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг минулого року дивіться за посиланням http://osvita.ua/school/rating/65379/.


#ЗНО #Освіта

Коментарі

Читайте також