У Ковелі встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Які обмеження діють з 28 вересня?

За повідомленням відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки, відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відсьогодні, з 28 вересня 2020 року, у Волинській області, зокрема й у місті Ковелі, встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначено обмеження, що стосуються «жовтої» зони. Зокрема забороняється:

- робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

- діяльність хостелів.


#Карантин

Коментарі

Читайте також

Ковель потрапив до «жовтої» карантинної зони через збільшення кількості хворих на коронавірус

Ковель потрапив до «жовтої» карантинної зони через збільшення кількості хворих на коронавірус
Нове епідемічне зонування почне діяти з понеділка, 28 вересня. За останню добу на Волині зареєстровано 127 нових випадків захворювання на COVID-19. В Україні – 3 565.