1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська молодь писала «Неформальний диктант» просто неба

Ковельська молодь писала «Неформальний диктант» просто неба

Днями у місті Ковелі просто неба відбувся неформальний диктант.

50 учнів 9-10 класів виявили бажання перевірити свої знання та прийшли написати диктант. Така кількість бажаючих перевищила очікування організаторів заходу - молодіжного центру "Місто ідей" та волонтера Савелія Русакова, адже захід відбувся за його ініціативи.

На запрошення організаторів на заході лунала музика від талановитих співаків-аматорів Анастасії Книш та Дмитра Мікилюка. Згодом усіх учасників пригостили смачними круасанами від пекарні "Франс.уа" та солодощами від кав'ярні "Coffee Dali"

Троє переможців, які не допустили жодної помилки та написали диктант бездоганно без єдиного виправлення, отримали грошову винагороду від кав'ярні "Coffee Dali" та інформаційного партнера "Ковель online".

10 авторів кращих робіт нагородили сертифікатами від мережі ресторанів "Classic", а наступна 10-ка учнів отримала брендові магнітики на згадку про «Неформальний диктант» від студії "Print+"

Молодіжний центр "Місто ідей" висловлює подяку своїм волонтерам Савелію Русакову та Руслані Ятчук, а також Ангеліні Махнюк та Денису Макарчуку за допомогу в організації і проведенні заходу. Вчителям - Світлані Верчук та Катерині Макарук за професійну підтримку в організації, диктуванні та перевірці робіт учасників. Олександру Фомуку - за гарні світлини із заходу.


Фото - Олександр Фомук

Джерело - https://www.facebook.com/ideascitykovel/
#МістоІдей #Освіта

Коментарі

Читайте також