1. Головна
  2. Новини
  3. Ковель потрапив до списку міст, ситуацією в яких занепокоєне Міністерство охорони здоров'я

Ковель потрапив до списку міст, ситуацією в яких занепокоєне Міністерство охорони здоров'я

Міський голова Олег Кіндер звернувся до ковельчан у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації в місті, викликаної ростом захворюваності на коронавірус серед мешканців громади. Звернення оприлюднили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Шановні ковельчани!

Хочу Вас поінформувати, що, на жаль, у місті погіршується ситуація зі станом захворюваності на COVID -19. В останні дні збільшилась кількість тих, у кого виявили коронавірусну хворобу. Та й остання статистика по Україні є досить тривожною.

Також я отримав листа від заступника міністра охорони здоров'я - головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, де зазначається, що Міністерством охорони здоров'я спільно з Київською школою економіки розроблено аналітичний електронний інструмент, який дозволяє своєчасно реагувати на потенційне погіршення епідситуації в кожному населеному пункті.

Відповідно, Ковель потрапив до списку 19 адміністративних одиниць з 617, в яких останні тенденції розвитку епідемії викликають найбільше занепокоєння та потребують негайного реагування.

Ми всі хочемо, щоб у нас працювали школи, дитсадки, ходив громадський транспорт, були відкритими ресторани та кафе, ми мали можливість відвідувати спортзали, тоді, давайте дотримуватись усіх санітарних норм, не забувати про засоби захисту, дезінфекцію, миття рук, соціальну дистанцію.

Навіть для «зеленої зони», а Ковель нині у «жовтій», є обов’язковими маски у громадських будівлях та у маршрутних таксі. Масові заходи можуть відбуватися зараз за умови перебування не більше 1 особи на 10 кв. метрів, перевезення дозволено тільки для пасажирів на сидячих місцях.

Якщо ви відчуваєте перші симптоми хвороби, залишайтесь вдома і неодмінно зателефонуйте своєму сімейному лікареві та проконсультуйтесь як Вам діяти далі. Сьогодення вимагає від нас ще більшої відповідальності.

Вкотре прошу: давайте берегти і поважати один одного, наберемось терпіння і пройдемо це випробування достойно.

Олег Кіндер, міський голова
#Карантин

Коментарі

  • Леонід
    Так краща ж лікарня в Україні.Як же так? Десь прокол? Треба серйозно віднестися.
    Відповісти

Читайте також