1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі мітингували захисники тварин

У Ковелі мітингували захисники тварин

Захисники тварин прийшли до Будинку рад, щоб домогтися виконання Програми поводження з безпритульними тваринами. Вони підготували заяву з численними підписами, в якій вимагають гуманного ставлення до собак. Такого як в країнах Європи, до когорти яких ми так прагнемо долучитися, - пише сайт ПроКовель.


«Якби влада стерилізувала хоча би за рік 100 собак, то можна було б уникнути в середньому появи нових 500 цуциків, а це - суттєве скорочення популяції. Тільки так можна жити в гармонії зі всім живим. Не треба собак вбивати, тому що вони є свідками нашого хворого суспільства, жорстокості і байдужості. А ще – вони нагадують нам, які ми погані. Ми хочемо, щоб все було цивілізовано. Невже це так важко?», - не приховувала свого обурення зоозахисник Оксана Артемук.

Начальник управління капітального будівництва та жилого-комунального господарства міськвиконкому Андрій Стернічук та директор КП «Добробут» Ігор Михалевич роз’яснили мітингувальникам про нюанси виконання міської Програми.

«На сьогодні на базі КП «Добробут» збудовані приміщення, щоб собак деякий час утримувати, приміщення для стерилізації тварин, закуплено хірургічний стіл. На грудневу сесію вносяться зміни до відповідної програми: виділяються кошти на придбання медикаментів, харчування, оплату працівникам», - повідомив Андрій Стернічук.

Свою заяву учасники мітингу передали Андрію Стернічуку і домовилися наприкінці тижня знову зустрітися з чиновником, щоб уже конкретно поговорити про реалізацію намірів влади щодо безпритульних собак.

До слова, загалом на виконання Програми поводження з безпритульними тваринами депутатам запропоновано передбачити в міському бюджеті близько півмільйона гривень, з них – на закупівлю медикаментів для стерилізації піде трохи більше 120 тисяч гривень. Ці гроші планується використати приблизно на 250 тварин. Також, відповідно до поданих змін, будуть закуплені медикаменти для лікування хворих тварин.#БезпритульніТварини

Коментарі

Читайте також