1. Головна
  2. Новини
  3. Директором ліцею №13 м. Ковеля обрано Ігоря Ткачука

Директором ліцею №13 м. Ковеля обрано Ігоря Ткачука

Сьогодні відбувся черговий етап конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти міста – ліцею № 13 – письмове тестування на знання законодавства України в галузі освіти, професійних, управлінських компетентностей та публічна презентація перспективного плану розвитку закладів. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Їх проходили два претенденти, Ігор Ткачук — директор ЗЗСО №2 та Валентин Цесля — вчитель фізичної культури ліцею №13, у присутності членів конкурсної комісії. Тестування складалося з 50 питань, обраних у довільному порядку. Конкурсантам було запропоновано на вибір 8 варіантів тестів.

До наступного випробування були допущені усі учасники, адже вони дали більше 50% правильних відповідей.

Комісія заслухала також публічні презентації перспективного плану розвитку закладу. Крім того, учасникам конкурсу було запропоновано письмово розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду.

За підсумками переможцем став — Ткачук Ігор Олегович, з яким буде укладено трудовий договір у формі контракту.

#Освіта

Коментарі

Читайте також

Освітян Ковеля з професійним святом вітає міський голова Олег Кіндер

Освітян Ковеля з професійним святом вітає міський голова Олег Кіндер
Сьогодні у всіх є гарний привід подзвонити своєму вчителеві або ж зайти до нього з букетом осінніх квітів, аби привітати зі святом, подякувати за науку і побажати натхнення, мудрості й терпіння в нелегкій учительській справі.