1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі шукають інвесторів на об'єкти у центрі міста

У Ковелі шукають інвесторів на об'єкти у центрі міста

Виконавчий комітет Ковельської міської ради оголошує конкурс по залученню інвестора. Про це повідомляється на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Конкурс проводиться відділом економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради відповідно до рішень міської ради від 27.12.2018 № 46/91 «Про затвердження порядку проведення інвестиційних конкурсів в м. Ковель», від 27.12.2018 № 46/82 «Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Ковель, у тому числі незавершеного будівництва, які потребують реконструкції, реставрації, капітального ремонту, переоснащення тощо, та можуть бути об'єктами інвестування» (зі змінами від 25.07.2019 № 53/6 та від 24.09.2020 № 72/10), рішення Комісії з підготовки та проведення Інвестиційних конкурсів «Про проведення Інвестиційного конкурсу» (Протокол від 02.10.2020 №5).

Інформація про інвестиційний проект

Об’єктами інвестування є - Реконструкція приймального відділення центральної районної лікарні Комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області по вул. Олени Пчілки,4 в м. Ковелі Волинської області та Незавершений будівництвом восьмиповерховий багатоквартирний житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями (фундаменти) по вул. Володимира Івасюка в м. Ковелі Волинської області.

Кошти переможця інвестиційного конкурсу, залучені до міського бюджету в якості інвестиційного внеску, спрямовуються на проведення робіт з реконструкції приймального відділення центральної районної лікарні Комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання по вул. Олени Пчілки,4.

Даним Інвестиційним проектом передбачається залучити кошти інвестора в обсязі не менше 25% від загальної вартості робіт з реконструкції приймального відділення (не менше 6 500 тис. грн).

Після належного виконання інвестором (переможцем конкурсу) всіх умов інвестиційного договору та введення в експлуатацію об’єктів інвестування, інвестор набуває у власність приміщення восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з торговельно-офісними приміщеннями (без приміщень закладу охорони здоров’я) по вул. В.Івасюка.

Новозбудовані, реконструйовані приміщення приймального відділення центральної районної лікарні Комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання по вул. Олени Пчілки,4, а також приміщення закладу охорони здоров’я площею 600 кв.м. по вул. В.Івасюка та інженерні мережі набуває у власність територіальна громада м. Ковеля.


Детальніше про умови конкурсу за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/news-9558.html


#КовельськеМТМО #Проекти #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також