1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вкотре провели одразу дві родинні трансплантації

У Ковелі вкотре провели одразу дві родинні трансплантації

Фахівці Ковельського МТМО знову провели одразу дві родинні трансплантації. Про це йдеться на сторінці медзакладу у Фейсбук.

Під керівництвом генерального директора Вітра В.С. успішно продовжується плеяда трансплантології в Ковельському МТМО.

Так, нещодавно ще двоє пацієнтів отримали шанс на повноцінне життя. "Нові" довгоочікувані нирки пересадили 40-річним чоловікам, які приїхали з Тернопільщини та Маневицького району Волинської області.

Через захворювання нирок пацієнти були змушені відвідувати сеанси гемодіалізу вже кілька років. Обидві трансплантації були родинними, донорами для обох реципієнтів стали їх мами.

- Ці операції провела бригада наших висококваліфікованих та досвідчених хірургів (Голуб О.М., Павлусик А.М.). Про знеболення під час операцій дбала наші лікарі-анестезіологи - Приходько Т.В. та Бондарчук О.Я. Зараз пацієнти почувають себе чудово та з нетерпінням чекають повернення додому, - йдеться у дописі медиків.

Лікарі кажуть, що секрет успіху команди – це спільна боротьба за здоров'я пацієнтів та наполеглива праця.

Щоб отримати детальну інформацію про трансплантацію нирки та формування листа очікування у Ковельському МТМО звертайтесь за номерами телефонів:
☎️068 840 64 44
☎️063 328 22 37 (Viber).

#Трансплантація #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельська лікарня приєдналася до пілотного проєкту з трансплантації

Ковельська лікарня приєдналася до пілотного проєкту з трансплантації
Ковельське МТМО уклало з Міністерством охорони здоров’я договір про медичне обслуговування населення з надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів.