1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельський музей передали особисті речі Андрія Мостики, загиблого в Іловайському котлі

У Ковельський музей передали особисті речі Андрія Мостики, загиблого в Іловайському котлі

28 вересня Ковельському історичному музею були передані особисті речі загиблого учасника АТО Андрія Мостики. Про це повідомила директор Ковельського історичного музею Маргарита Матвійчук.

- У цей день я відвідала його батьків. У с.Зелена Ковельського району, неподалік кладовища, де похований герой, стоїть великий просторий будинок В'ячеслава та Надії Мостик. На порозі зустріла мене Надія Василівна та запросила до хати. У кімнаті, де смутком відлунює тиша, стоять портрети її сина. Не передати словами той біль і розпач, що назавжди оселився в серцях батьків, - пише Маргарита Матвійчук на своїй сторінці у соцмережі.

Андрій Мостика народився в с. Зелена 1985 року. Після закінчення Зеленської загальноосвітньої школи пішов навчатися в Оваднівське ПТУ № 21. Завжди мав справу з машинами. З перших днів мобілізації 10 хлопців із с.Зелена були призвані в армію. Андрій потрапив в АТО, в Іловайський котел, з якого не судилося вибратися живим. Він був мінометником.

На жаль, у 29 років закінчився його земний шлях. Він не встиг відчути його у повному розквіті, але своїм життям довів, що ціннішого, як Батьківщина, не буває і став на її захист.

На спогад про нього у Ковельському історичному музеї залишаться фото, подаровані мамою, кружка, передана їй Андрієм із Рівненського полігону перед вибуттям на фронт та ліхтарик, який військові привезли батькам зі Сходу після загибелі сина.#Музей #ІсторіяКовеля #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

Серед археологічних знахідок музею у Ковелі - будівельна цегла місцевого виробництва

Серед археологічних знахідок музею у Ковелі - будівельна цегла  місцевого виробництва
З-поміж "німих свідків минувшини" - уламки цегли, що збереглись після руйнації старих пам’яток у Ковелі. Звичайна цеглина може розповісти багато цікавого. Особливо, якщо вона із клеймом виробника.