1. Головна
  2. Новини
  3. Через збитковість у Ковелі перевізник відмовився від маршруту

Через збитковість у Ковелі перевізник відмовився від маршруту

На засіданні виконкому, який відбувся 8 жовтня, прийнято рішення про розірвання з підприємцем-перевізником договору «Про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Ковелі» № 2 «вул. Незалежності – Сільмаш».

Причиною відмови від маршруту є його збитковість. Про це вказано у заяві, що надійшла від підприємця на адресу міської влади.

Аби забезпечити перевезення ковельчан громадським транспортом на згаданому маршруті, а також на іншому, який нині теж не має перевізника, іншим рішенням виконавчий комітет оголосив конкурс на визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування: №20 «Інтерпорт–М'ясокомбінат» та №2 «вул. Незалежності–«Сільмаш».

За умовами конкурсу, транспортні засоби мають бути обладнані пристроями GPS-моніторингу. Договір на обслуговування буде укладено з виконавцем послуг з впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Ковелі.

Проведення конкурсу призначили на 26 листопада 2020 року.

#МіськіМаршрути

Коментарі

Читайте також