1. Головна
  2. Новини
  3. Турбота про захисників України – серед пріоритетів роботи міської влади

Турбота про захисників України – серед пріоритетів роботи міської влади

У Ковелі надається дієва підтримка учасникам АТО та сім’ям загиблих, - пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Родини загиблих військовослужбовців в зоні АТО мають додаткові пільги в частині надання їм 25-відсоткової знижки за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм споживання (75% витрат оплачується за рахунок державного бюджету).

Діти полеглих героїв забезпечені безкоштовним харчуванням в школах та дошкільних закладах, звільнені від плати за відвідування секцій та гуртків у позашкільних навчальних закладах та за відвідування басейнів КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича.

З місцевого бюджету здійснюються щомісячні доплати батькам, вдовам, які не вийшли заміж вдруге, загиблих в зоні АТО.

Щорічно виділяється матеріальна допомога матерям воїнів, загиблих в зоні АТО до Дня матері.

Учасники АТО та сім’ї загиблих не сплачують за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Ковельчани, які вирішили служити за контрактом, отримують одноразову фінансову допомогу у розмірі п’яти тисяч гривень.

Громадським та благодійним організаціям, які опікуються ветеранами війни, праці і Збройних сил України та іншими пільговими категоріями населення, теж надається фінансова підтримка.

Матеріальну допомогу з нагоди Дня народження отримують неповнолітні діти загиблих учасників АТО і ООС та військовослужбовців, смерть яких пов’язана з виконанням обов’язків військової служби в зоні АТО і ООС.

Впродовж шести років у Ковелі ведеться робота із надання земельних ділянок учасникам АТО, ООС та членам сімей загиблих. За цей час наділи для будівництва отримали 349 громадян цих категорій.

Міська влада допомогла у придбанні житла семи родинам загиблих.

Завдяки співпраці міського голови Олега Кіндера, управління соціального захисту, служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізовано багато важливих ініціатив, організовано чимало заходів для ветеранів АТО, родин загиблих героїв.


З нагоди Дня захисника України вітання ковельчанам адресує міський голова Олег Кіндер.

Війна раптово увірвалася у наш дім, у наше життя. Невидимий, страшний фатум мобілізував на схід держави українців, які щодня дивляться в очі війни і смерті.

Вони - герої сьогодення, які щосекунди наражаються на небезпеку. З глибокою повагою вітаємо мужніх оборонців, гірко оплакуємо тих, хто вже не повернеться.

На превеликий жаль, серед них - 18 наших земляків. Їм – шана й вічна пам’ять.

Ми добре розуміємо, що ніхто окрім нас не захистить свою землю, свої святині, свою родину! Переконаний, українцям вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби зберегти державу єдиною і незалежною.

Свято захисників України ми відзначаємо у світлий день Покрови та просимо у Пресвятої Богородиці благодаті для країни, злагоди і порозуміння у суспільстві, добра кожному дому.

14 жовтня об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх героїв. Висловлюю вдячність ветеранам війни, військової служби, учасникам національно-визвольних змагань, воїнам-інтернаціоналістам. Особливі слова адресую військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, волонтерам. Велика Вам повага, спасибі за самовідданість, героїзм, віру й незламність.

Бажаю усім міцного здоров’я, радості, добра та невичерпної енергії. Нехай домівки повняться достатком, а в родинах завжди панують любов і тепло. Миру всім нам, єдності і порозуміння.

Слава українським захисникам!

Слава Україні!

#ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

У Ковельський музей передали особисті речі Андрія Мостики, загиблого в Іловайському котлі

У Ковельський музей передали особисті речі Андрія Мостики, загиблого в Іловайському котлі
На жаль, у 29 років закінчився його земний шлях. Він не встиг відчути його у повному розквіті, але своїм життям довів, що ціннішого, як Батьківщина, не буває і став на її захист.

У Ковелі діти загиблих бійців отримують до дня народження по 1 тис грн з міського бюджету

У Ковелі діти загиблих бійців отримують до дня народження по 1 тис грн  з міського бюджету
За підтримки міського голови Олега Кіндера та з ініціативи міського центру соціальних служб, матеріальну допомогу виплачують 15-ти неповнолітнім дітям, які втратили своїх батьків на війні.