1. Головна
  2. Новини
  3. Міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк молилися за здоров'я Героїв та Україну

Міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк молилися за здоров'я Героїв та Україну

Благовіщенський Собор Ковеля сьогодні став центром молитов за вояків та Батьківщину. Секретар міської ради Віра Федосюк разом з міським головою Олегом Кіндером молилися за здоров'я наших вояків, захисників та упокій душ героїв. Про це Віра Іванівна повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

- Любов до Батьківщини — це велика чеснота. Не може любити Бога людина, яка не навчилася шанувати своїх батьків і свою Батьківщину. Добра дитина не кидає матір у стражданні й недолі і не перестає любити її. Такою ж має бути любов до рідної землі до її чеснот, - зазначає Віра Федосюк у дописі.

Традиційно у соборі після Божественної літургії було звершено акафіст до Пресвятої Богородиці перед чудотворною іконою "Всецариця", а також відбувся прохальний молебень за воїнів і поминальні панахида за тими, хто, виборюючи і захищаючи незалежність України, віддав своє життя. Служіння провів декан Свято-Благовіщенського округу протоієрей Василь Мичко з духовенством.

У своєму звернені Олег Кіндер подякував воякам та захисникам за їхній щоденний подвиг та відданість Батьківщині, батькам дітей, які загинули - за їх синів. Настоятелю храму Василю Мичку за підтримку Українських військових вручив Грамоту міської ради.

- Висловлюю вдячність ветеранам війни, військової служби, учасникам національно-визвольних змагань, воїнам-інтернаціоналістам. Особливі слова подяки адресую військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, волонтерам. Велика Вам повага, спасибі за самовідданість, героїзм, віру й незламність, - зауважив міський голова.


Вихованці недільної школи привітали вояків віршами та піснями. А військові передали нагороди від Президента України. Свято пройшло в дуже теплій, щирій, дружній атмосфері. Змістовно та зворушливо, - зазначила Віра Федосюк.

Цього ж дня міський голова Олег Кіндер побував на храмовому святі у церкві Покрови Пресвятої Богородиці Діви Марії (р-н лісництва, вул. Лісова), де привітав прихожан храму.#ВасильМичко #ОлегКіндер #ВіраФедосюк #ДеньКозацтва #ПЦУ

Коментарі

Читайте також

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну літургію та освятив храм на Ковельщині

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну літургію та освятив храм на Ковельщині
У службі Божій взяли участь представники духовенства Ковельського і Старовижівського благочинь. Зокрема декани округів – протоієреї Василь Мичко та Андрій Сех.