1. Головна
  2. Новини
  3. 16 жовтня у Ковелі розпочинається опалювальний сезон

16 жовтня у Ковелі розпочинається опалювальний сезон

Завтра, 16 жовтня, у Ковелі розпочинається опалювальний сезон. Тепло подадуть у лікувальні заклади, школи, дитсадки та житлові будинки. Про це пишуть на офіційному сайті Ковельської міськради.

Як повідомив директор ПТМ “Ковельтепло” Володимир Бойко, підготовлене відповідне розпорядження міського голови. Котельні готові до початку опалювального сезону, мережі та обладнання - теж.

Усі будинки житлового фонду обладнані тепловими лічильниками, крім чотирьох, в яких відсутня технічна можливість встановлення. 95 відсотків домогосподарств у Ковелі користуються квартирними приладами обліку споживання гарячої води.

Нагадаємо, тепло в оселях ковельчан забезпечують 26 котелень теплопостачання, 21 з яких ПТМ "Ковельтепло", а 5 - інших постачальників. 12 ковельських котелень є універсальними - працюють на газу або альтернативних видах палива (щепі, дровах, відрізках та ін.).

Попри повну готовність підприємства обігрівати оселі містян, головною проблемою прийдешнього опалювального періоду залишаються борги. Відтак, мешканці Ковеля боргують підприємству 13 млн. грн.

#ОпалювальнийСезон

Коментарі

Читайте також

Чи можливо власникам квартир у багатоповерхівках Ковеля встановити індивідуальне опалення?

Чи можливо власникам квартир у багатоповерхівках Ковеля встановити індивідуальне опалення?
З метою реалізації права споживачів на відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води, у Ковелі створено постійно діючу комісію, яка розглядає ці питання.