1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі провели інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми

У Ковелі провели інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми

З метою підвищення обізнаності громадян щодо проблем, пов'язаних з торгівлею людьми, та попередження такого ганебного явища, 19 жовтня фахівець Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, інспектором сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції об’єднавши зусилля провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію під назвою «Ні - торгівлі людьми». Про це повідомляють на сторінці Ковельського місцевого центру з надання БВПД.

Мешканців міста інформували про актуальність цієї проблеми та про загрозливі для життя і здоров’я ситуації, у які можна потрапити при працевлаштуванні. Було роздано інформаційні листівки з інформацією про безпечні можливості працевлаштування, навчання та подорожі за кордоном.

Торгівля людьми - це загроза для людей, що зростає в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Будь-яка особа, незалежно від віку, статі та свого походження може стати об’єктом примусової праці, жебрацтва та сексуальної експлуатації.

Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Стаття 149 Кримінального Кодексу України передбачає, що злочини, пов’язані з торгівлею людьми, караються позбавленням волі на строк від 3 до 15 років.


#БПД #LegalAid

Коментарі

Читайте також

Як отримати статус біженця або додатковий захист в Україні

Як отримати статус біженця або додатковий захист в Україні
Кожна людина, яка рятується від переслідувань у своїй країні, має право на захист та безпечне місце для життя. Якщо ви не почуваєтесь безпечно у власній країні та шукаєте захисту для себе та своєї родини, Україна готова вам допомогти.

Правила знімання: коли потрібен дозвіл, а коли – ні

Правила знімання: коли потрібен дозвіл, а коли – ні
Де можна проводити зйомку людей для подальшого оприлюднення фото- та відеоматеріалу? Чи може керівник встановлювати камери спостереження на робочому місці? Чи має право учень проводити знімання під час уроку? Детальніше розповідає фахівець системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Юристи системи БПД: щодня бути потрібним та корисним людям

Юристи системи БПД: щодня бути потрібним та корисним людям
Кожного зустріти, вислухати, допомогти сформулювати проблему. Проконсультувати та роз’яснити можливі механізми дій. Допомогти вразливим категоріям клієнтів відновити порушені права у суді. Усе це тримають на своїхплечах «атланти» системи — юристи центрів з надання безоплатної вторинної правової допо