1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський зразковий ансамбль народного танцю «Дзвіночок» підкорив Прикарпаття

Ковельський зразковий ансамбль народного танцю «Дзвіночок» підкорив Прикарпаття

Вперше за період карантину зразковий ансамбль народного танцю "Дзвіночок" взяв участь в очному фестивалі-конкурсі "Star of Ukraine", який проходить у місті Яремче. На огляд суддів були представлені номери двох груп вихованців. Про це повідомили на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

Старша група виконала новий хореографічний номер "Чепурушка" і танець "Поліська полька". Молодша група вперше поїхала в таку далечінь, тому для них все, що відбувається на конкурсі - нове та цікаве. Діти представили два танці — "Гуцулочка" та "Полька-грайка".

Судді зустріли виступи ковельських танцюристів оплесками і схвальними відгуками. Керівник ансамблю Інна Темрук удостоєна нагороди "Музичний олімп", яка прирівнюється до державної. прирівнюється до державної.

Фінальним акордом фестивалю стало нагородження старшої групи, яка завоювала дві перших премії, та молодшої, яка виборола першу та другу премії. Діти отримали сертифікат на 1200 євро для поїздки в Болгарію у 2021 році. Зараз ковельчани продовжують відпочивати та оздоровлюватись на свіжому повітрі Карпат.


#Дзвіночок #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

Ковельські аматорські колективи здобули перемогу в обласному конкурсі

Ковельські аматорські колективи здобули перемогу в обласному конкурсі
Найкращим у номінації «Зразкові колективи» визнано ансамбль народного танцю «Дзвіночок». Серед «Народних аматорських» перше місце у ковельського муніципального естрадно-духового оркестру.

«Дзвіночок» з Ковеля здобув два перших місця та Гран-прі міжнародного фестивалю

«Дзвіночок» з Ковеля здобув два перших місця та Гран-прі міжнародного фестивалю
Колектив дитячої зразкової студії народного танцю став переможцем мистецького конкурсу «Хвиля талантів». Юні танцюристи отримали Дипломи, кубок та сертифікат на півтори тисячі євро для участі у майбутніх фестивалях.