1. Головна
  2. Новини
  3. У 912 населених пунктах Волині працює 1121 виборча дільниця

У 912 населених пунктах Волині працює 1121 виборча дільниця

На території області у 912 населених пунктах працює 1121 виборча дільниця. Всі дільниці розпочали свою роботу. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Для гарантування вільного волевиявлення громадян під час виборів депутатів до місцевих рад, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства, правоохоронці Волині до завершення виборчого процесу переведені на посилений варіант несення служби.

“На Волині територіальні та дільничні виборчі комісії перебувають під цілодобовою охороною поліції, також правоохоронці слідкуватимуть за дотриманням публічного порядку поблизу кожної виборчої дільниці та виконуватимуть усі функції, передбачені законодавством”, - повідомив керівник поліції Волині Юрій Крошко.

У посиленому режимі працює ситуаційний центр, працівники якого забезпечують моніторинг та управління нарядами поліції на місцях, створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про скоєння правопорушень та порушень виборчого законодавства, а також додаткові наряди для оперативного реагування на повідомлення зі служби 102.

До охорони виборчої документації, забезпечення публічного порядку, а також оперативного реагування на порушення виборчого законодавства під час виборчого процесу загалом залучені близько 1900 поліцейських.

Поліція закликає громадян дотримуватись публічного порядку та карантинних обмежень, не порушувати виборче законодавство. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102. Поліцейські реагують на такі повідомлення негайно.

#Вибори #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

24 жовтня – «День тиші» перед місцевими виборами

24 жовтня – «День тиші» перед місцевими виборами
У цей день заборонена будь-яка політична агітація. Ковельчан закликають дотримуватися виборчого законодавства. Що заборонено робити в цей день і яке покарання чекає на порушників.

Результати онлайн-голосування за кандидатів на посаду Ковельського міського голови та за місцеві організації політичних партій

Результати онлайн-голосування за кандидатів на посаду Ковельського міського голови та за місцеві організації політичних партій
Опитування проводилося серед читачів видання КовельРost, тому його результати не можуть трактуватися як соціологічне опитування.

Вибори 2020: знайомтесь з командою «Батьківщини» в Ковельську міську раду

Вибори 2020: знайомтесь з командою «Батьківщини» в Ковельську міську раду
Це люди різного віку та професій: педагоги, медики, військові, підприємці, працівники соціальної та комунальної сфер. Та їх об'єднує спільне бажання — далі працювати разом, розвивати місто, створювати достойні умови життя для його мешканців.