1. Головна
  2. Новини
  3. У поліції повідомили про порушення виборчого процесу у Ковелі під час голосування на місцевих виборах

У поліції повідомили про порушення виборчого процесу у Ковелі під час голосування на місцевих виборах

За результатами перевірок по 28 випадках факт порушення виборчого законодавства не підтвердився. Про це під час брифінгу повідомив Юрій Крошко, начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області, - повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Найбільше повідомлень зареєстровано у містах Луцьку, Ковелі, Нововолинську.

"Переважають повідомлення, які стосуються можливої незаконної агітації у день виборів, неправильного заповнення виборчої документації, відсутності інформації про кандидата на дільниці. Окрім цього, є повідомлення про підкуп виборців, пошкодження бюлетеня та голосування за межами кабінки", – повідомив Юрій Крошко.

На всі факти можливого порушення виборчого законодавства забезпечено оперативне реагування нарядів поліції. У Камінь-Каширському районі за проведення агітації у день виборів на виборчій дільниці поліція скала адміністративний протокол за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За рештою звернень перевірка триває.

#Вибори

Коментарі

Читайте також

24 жовтня – «День тиші» перед місцевими виборами

24 жовтня – «День тиші» перед місцевими виборами
У цей день заборонена будь-яка політична агітація. Ковельчан закликають дотримуватися виборчого законодавства. Що заборонено робити в цей день і яке покарання чекає на порушників.