1. Головна
  2. Новини
  3. Після реконструкції одна з вулиць в центрі Ковеля буде з одностороннім рухом

Після реконструкції одна з вулиць в центрі Ковеля буде з одностороннім рухом

Чимало незручностей для ковельчан створюють ремонтні роботи в центрі міста, що ведуться ще з початку листопада. Мова йде про реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення на відрізку вулиці Олени Пчілки – від Незалежності до Богомольця. Із міського бюджету на це спрямовано 1 мільйон 400 тисяч гривень. Роботи уже виконані. А проводились вони Ковельським водоканалом. Були повністю замінені інженерні мережі, прокладено нову каналізацію та водогін. Оскільки термін їх експлуатації уже вийшов, мережі повністю зношені, тож проводити лише ремонтні роботи було недоцільно.


Вагомим аргументом на користь повної заміни мереж став і той факт, що вони прокладені досить глибоко — 8 метрів. І щоб відремонтувати або замінити труби потрібно вести земляні роботи по усій ширині проїжджої частини (від бордюра до бордюра).

Саме з причини проведення ремонтних робіт на великій глибині благоустрій території неможливо завершити у стислі строки. Адже потрібен час (в межах двох місяців), щоб ґрунт осів та ущільнився.

Подібна ситуація була торік із заміною частини мереж по вулиці Незалежності (навпроти магазину “Вечірній”). Проїжджу частину також довелося асфальтувати не відразу, а через кілька місяців у зв'язку з осіданням ґрунту та деформацією землі після ремонтних робіт на восьмиметровій глибині.

Про усе це розповів Олег Кіндер на засіданні Громадської ради при міському голові, яке відбулось ще 13 грудня під час обговорення міського бюджету на 2018 рік. Міський голова також повідомив, що до кінця року на вулиці Олени Пчілки планують зробити лише щебеневе покриття. А продовження робіт з благоустрою планується в наступному році, коли дозволять погодні умови. На це є передбачені кошти в міському бюджеті на 2018 рік.


Буде розширено проїжджу частину вулиці Олени Пчілки з облаштуванням місць для паркування автомобілів біля центральної лікарні МТМО. Там же влаштували й зливову каналізацію. Що цікаво — проїжджа частина буде не з асфальтовим покриттям, а з бруківки.

Олег Кіндер також зауважив, що після капітального ремонту дороги вулиця Олени Пчілки буде з одностороннім рухом. Транспортним засобам буде дозволено рухатися в напрямку від вулиці Незалежності до Богомольця. Такі ж правила діятимуть і для “швидкої допомоги”. Виїзд автомобілям з вулиці Олени Пчілки на Незалежності буде заборонено.

#МіськийБюджет #ОлегКіндер #РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також