1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка виграла смартфон, ставши переможницею акції від «Волиньгазу»

Ковельчанка виграла смартфон, ставши переможницею акції від «Волиньгазу»

Переможці акції «Оплати доставку газу – виграй смартфон» вже отримали свої подарунки!, - повідомляють на сторінці АТ «Волиньгаз» у Фейсбук.

З 20 вересня по 20 жовтня акціонерним товариством «Волиньгаз» проведено акцію для споживачів природного газу. Головна умова – сплатити за розподіл (доставку) блакитного палива до кінця року. Загалом в акції взяли участь понад 2,5 тис волинян. Із них троє щасливців отримали подарунки – сучасні смартфони Samsung.

Для Оксани Мелюх з міста Ковеля подарунок став справжньою несподіванкою. Жінка хотіла заощадити на комісії банку і сплатила за доставку газу до кінця року, відповідно автоматично стала учасницею акції. Споживачка користується Особистим кабінетом на сайті 104.ua, а на новому смартфоні встановила чат-бот Viber, щоб мати можливість у будь-який час вирішувати газові питання.

Валентин Фігура з міста Володимира-Волинського дізнався про акцію зі сторінки компанії «Волиньгаз» у соцмережі «Фейсбук». Вирішив випробувати удачу – оплатив за доставку газу до кінця року. Фортуна усміхнулась – першого числа споживач передаватиме показники лічильника вже з новенького смартфона.

Віктор Терешкович із селища Цумань теж неабияк здивований приємним сюрпризом. У сім'ї Терешковичів за оплату комунальних послуг відповідає дружина, вона й буде користуватися смартфоном. З новим ґаджетом їй буде зручніше стежити за споживанням газу, передавати показники, сплачувати рахунки.

«Волиньгаз» дякує споживачам за активність та нагадує: плата за розподіл природного газу – це інвестиція у вашу безпеку та безперебійне газопостачання!

#Волиньгаз

Коментарі

Читайте також

Виклики ковельчан на службу газу «104» надходитимуть до оператора у Луцьку

Виклики ковельчан на службу газу «104» надходитимуть до оператора у Луцьку
На Волині готуються до відкриття першої в Україні централізованої аварійно-диспетчерської служби «104». Раніше виклики від споживачів надходили на аварійну службу того району, у якому проживає споживач.