1. Головна
  2. Новини
  3. У період новорічно-різдвяних свят ковельські рятувальники працюватимуть у посиленому режимі

У період новорічно-різдвяних свят ковельські рятувальники працюватимуть у посиленому режимі

На період відзначення Різдвяних та Новорічних свят рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.


Підрозділи Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області під керівництвом підполковника служби цивільного захисту Олександра Капеця також знаходитимуться в підвищеній готовності до реагування на надзвичайні ситуації, що можуть виникнути в місті та районі під час святкувань. Крім того, вони продовжують працювати з населенням щодо запобігання та недопущення нещасних випадків, проводять інформаційні кампанії, профілактичні бесіди, зустрічі в учнівських і трудових колективах.

Особлива увага буде приділятися місцям, у яких плануються масові заходи. Посилено взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту, задіяними до проведення заходів із відзначення Різдвяних та Новорічних свят, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної безпеки на об'єктах з масовим перебуванням людей.

#Рятувальники #ЮрійДідковський

Коментарі

Читайте також

У Ковелі позапланово перевіряють стан техногенної і пожежної безпеки закладів освіти та охорони здоров’я

У Ковелі позапланово перевіряють стан техногенної і пожежної безпеки закладів освіти та охорони здоров’я
Працівники Ковельського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Волинській області особливу увагу звертають на обладнання приміщень системами протипожежного захисту.