1. Головна
  2. Новини
  3. У День спільних дій в інтересах дітей в Ковелі провели зустріч з лідерами учнівського самоврядування

У День спільних дій в інтересах дітей в Ковелі провели зустріч з лідерами учнівського самоврядування

У День спільних дій в інтересах дітей з метою попередження домашнього насильства та булінгу серед учнівської молоді у ЗЗСО №8 було організовано засідання "круглого столу" із лідерами учнівського самоврядування міста із дотриманням всіх протиепідемічних правил. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук заступник директора навчального закладу Антоніна Цешинська.

У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому Жанна Вельма, директор МЦСССДМ Інна Третяк та Олександр Філон - керівник молодіжного простору "Ватра", доброволець полку "Азов". Із вітальним словом до учасників звернувся директор закладу Василь Шворак.

Організатори заходу знайомили лідерів із молодіжними просторам міста, зокрема "Ватра", де молоді люди можуть втілити в життя свої новаторські ідеї. Також здобути знання, уміння і навички щодо надання домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях.

Для забезпечення збереження людського життя і здоров'я лідери на засіданні практично навчались алгоритму рятування потерпілих у різних екстрених випадках.

#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі школярам розповіли про «Великі права маленької дитини»

У Ковелі школярам  розповіли про «Великі права маленької дитини»
Інспектори ювенальної превенції Ковельського відділу поліції спільно з представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Центру безоплатної правової допомоги побували у ліцеї №3.