1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вшанували пам’ять загиблих патріотів – захисників України

У Ковелі вшанували пам’ять загиблих патріотів – захисників України

У Ковелі вшанували пам’ять загиблих патріотів – захисників України, - інформують на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Сьогодні, 21 листопада - День Гідності і Свободи. Він об’єднує дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 - 2014 років.

Це життєстверджуюча дата для української нації. Вона нагадує нам про роки боротьби за незалежність, демократію та європейські цінності. Це день, який ще раз доводить усьому світові, що українці готові відстоювати своє право на вільний європейський розвиток.

Ми згадуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.

Міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, керуючий справами Володимир Бойко вшанували пам’ять загиблих патріотів – захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцям за волю України, стели на честь наших земляків, які полягли на Сході України.

“7 років тому українці постали на захист демократії, національних інтересів. Це був надзвичайно складний іспит для нашої держави. Революція Гідності – це, насамперед, про прагнення до свободи вибору: свободи обирати власний шлях та шлях держави, в якій ми живемо, - зауважив Олег Кіндер, - Вітаю усіх з Днем Гідності і Свободи. Бажаю миру та злагоди, впевненості у завтрашньому дні!”#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також