24 листопада відновив роботу басейн Ковельської КДЮСШ імені Є. Кондратовича

24 листопада відновив роботу басейн Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича. Про це повідомила директор КДЮСШ, Заслужений тренер України Олена Клімашевська. Вона також зауважила, що кількість осіб у групах з плавання обмежена у зв'язку із карантинними нормами. Заняття в басейні проводитимуться з дотриманням усіх санітарних вимог.

Бажаючих придбати абонемент чекають за адресою: м. Ковель, бульвар Лесі Українки, 9. Тут працюватимуть дві ванни басейну: для дорослих та дітей.

Нагадаємо, що у спортивних та оздоровчих групах мають змогу займатися ковельчани різного віку, починаючи від дітей з шести років. А максимальної вікової межі немає. Головне - бажання і фізичний стан, що дозволяє займатися плаванням.

Абонентна плата за заняття в басейні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича» затверджена рішенням виконавчого комітету від 12.09.2019 року № 285. Ознайомитись можна за посиланням: https://kovelpost.com/news/5898

#Плавання #КомплекснаДЮСШ #Спорт #ОленаКлімашевська

Коментарі

Читайте також