1. Головна
  2. Новини
  3. 24 листопада відновив роботу басейн Ковельської КДЮСШ імені Є. Кондратовича

24 листопада відновив роботу басейн Ковельської КДЮСШ імені Є. Кондратовича

24 листопада відновив роботу басейн Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича. Про це повідомила директор КДЮСШ, Заслужений тренер України Олена Клімашевська. Вона також зауважила, що кількість осіб у групах з плавання обмежена у зв'язку із карантинними нормами. Заняття в басейні проводитимуться з дотриманням усіх санітарних вимог.

Бажаючих придбати абонемент чекають за адресою: м. Ковель, бульвар Лесі Українки, 9. Тут працюватимуть дві ванни басейну: для дорослих та дітей.

Нагадаємо, що у спортивних та оздоровчих групах мають змогу займатися ковельчани різного віку, починаючи від дітей з шести років. А максимальної вікової межі немає. Головне - бажання і фізичний стан, що дозволяє займатися плаванням.

Абонентна плата за заняття в басейні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича» затверджена рішенням виконавчого комітету від 12.09.2019 року № 285. Ознайомитись можна за посиланням: https://kovelpost.com/news/5898

#Плавання #КомплекснаДЮСШ #Спорт #ОленаКлімашевська

Коментарі

Читайте також