У Ковелі відбулись змагання з плавання

15-16 листопада в Ковелі проходив відкритий чемпіонат КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича з плавання вільним стилем. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Зі словами привітань та побажань успішного виступу до учасників змагань звернулась директор дитячо-юнацької спортивної школи, майстер спорту, заслужений тренер України Олена Клімашевська.

У чемпіонаті взяли участь 127 спортсменів (82 юнаки та 45 дівчат), які представляли команди Ковеля та Вараша (Рівненська обл.). На змаганнях успішно виступили ковельчани.

У віковій категорії 2010 р.н. і молодші переможцями та призерами на 50-метрівці стали: 1 місце - Пінчук Вікторія, ІІ - Миколайчук Каріна (тренер Савлук В.О.), ІІІ - Гоцуляк Дарина (Медведюк С.М.). Серед юнаків перемогу здобув Чечель Трофім, ІІ результат – у Пескова Влада, ІІІ - Кудиновича Максима ( Супрунович Ю.М.).

У групі 2008-2009 р.н. на плавальних доріжках 50-100 м серед дівчат чемпіонкою стала Марчук Мар’яна (Савлук В.О), серед юнаків «срібло» виборов Пархомук Влад (Коцюба Ю.В. та Ляшук Д.В.).

Серед плавців 2006-2007 р.н. на дистанціях 50-100-200 м впевнено перемогли вихованки тренера Савлука В.О. – Падалюк Наталія (перше місце), Єрмолаєва Софія (друге), Єрмолаєва Уляна (третє). Серед юнаків першим прийшов до фінішу Ляшук Ілля (Ляшук Д.В.), 3 місце посів Скороход Олександр (Савлук В.О.).
Серед спортсменів 2005 р.н. і старших на доріжках 50-100-200 м перемогу святкував Сарапін Даниїл (Ляшук Д.В.).


#Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі "Lviv Street Dance Championship"

Танцювальний колектив "Queen's step" з Ковеля здобув перемогу у конкурсі "Lviv Street Dance Championship"
15 вихованок Ренати Валецької (фітнес-клуб "Арена-фітнес") вразили журі своєю майстерністю. Тож з конкурсу сучасної хореографії та вуличного танцю вони привезли у Ковель кубок за перше місце у номінації "Хіп-хоп".

Ковельські веслувальники за значні спортивні досягнення можуть отримати квартири

Ковельські веслувальники за значні спортивні досягнення можуть отримати квартири
Про це йшлося під час зустрічі з керівництвом Волинської області. Крім того, веслувальникам - учасникам Олімпійських ігор 2020 року, в обласному бюджеті передбачать кошти для виплати винагороди.

Зірковий тренер Андрій Хомицький побував у рідній школі в Ковелі

Зірковий тренер Андрій Хомицький побував у рідній школі в Ковелі
"Класні діти, класна школа, класні вчителі, класний досвід, круті батьки! Дякую усім і кожному, я обов'язково почну приходити частіше в найкращу школу нашого міста!, - написав спортсмен у соцмережі.