1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі надали пільги на відвідування басейну дітям, батьки яких отримали інвалідність в АТО

У Ковелі надали пільги на відвідування басейну дітям, батьки яких отримали інвалідність в АТО

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення встановити пільги з абонентної плати у розмірі 50% за відвідування занять у басейні для дітей, батьки яких отримали інвалідність під час проведення ООС (АТО) - мешканців міста Ковеля. Питання розглянули, враховуючи звернення сімей бійців, які втратили здоров'я у зоні бойових дій.

Члени виконкому внесли відповідні зміни до рішення від 12.09.2019 року № 285 «Про абонентну плату за заняття в комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича».

Нагадаємо, що у Ковелі уже користуються пільгами на відвідування басейну ряд категорій громадян. Зокрема, безкоштовно займаються діти-сироти; особи, які отримали інвалідність під час проведення ООС (АТО); діти бійців, загиблих в зоні ООС (АТО); спортсмени з інвалідністю обласної ДЮСШІ; вихованці спортивних груп з плавання, які виконали нормативи загально-фізичної підготовки; спортсмени вищих досягнень, члени збірних команд України. Крім того, діє пільга для дітей з інвалідністю у розмірі 50%.
#Плавання #КомплекснаДЮСШ #СоціальнийЗахист #Освіта

Коментарі

Читайте також

8 жовтня розпочинається новий сезон плавання у басейні Ковельської КДЮСШ ім. Є. Кондратовича

8 жовтня розпочинається новий сезон плавання у басейні Ковельської КДЮСШ ім. Є. Кондратовича
Перерву у роботі басейну використали для проведення капітального ремонту мереж. Тож блакитні доріжки чекають усіх, хто уже придбав абонемент, або ж тільки планує своє дозвілля та бажає зміцнити здоров’я.

Дванадцять призових місць здобули юні ковельчани на змаганнях з плавання серед дітей з особливими потребами

Дванадцять призових місць здобули юні ковельчани на змаганнях з плавання серед дітей з особливими потребами
Вихованці тренерів Олени Кравченко, Сергія Панасюка, Катерини Прадійчук та Юлії Супрунович достойно представили Волинь у фіналі Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе», що проходив на Дніпропетровщині.