8 жовтня розпочинається новий сезон плавання у басейні Ковельської КДЮСШ ім. Є. Кондратовича

У вівторок, 8 жовтня, розпочинає роботу басейн Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича, - повідомила директор КДЮСШ, Заслужений тренер України Олена Клімашевська.

Тож усіх, хто уже встиг придбати абонемент, чекають за адресою: м. Ковель, бульвар Лесі Українки, 9. Тут працюватимуть дві ванни басейну: для дорослих та дітей.

У спортивних та оздоровчих групах мають змогу займатися ковельчани різного віку, починаючи від дітей з шести років. А максимальної вікової межі немає. Головне - бажання і фізичний стан, що дозволяє займатися плаванням. Зауважимо, що кілька років поспіль з ініціативи адміністрації закладу та за підтримки міської влади Ковеля на пільгових умовах відвідують басейн діти з особливими потребами.

Перерву у роботі басейну, що тривала кілька місяців, використали для проведення ремонтних робіт. Зокрема, за час експлуатації інженерні мережі, які ведуть від теплового пункту котельні до басейнів, прийшли у непридатність. Тож цього літа зробили капітальний ремонт. Полагодили та замінили усе необхідне обладнання для опалення приміщень, подачі та підігріву води в басейнах. Кошти на ці потреби, а це понад мільйон гривень, виділили з міського бюджету.#КомплекснаДЮСШ #Спорт #ОленаКлімашевська

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі понад сорок спортсменів взяли участь у турнірі з швидких шахів

У Ковелі понад сорок спортсменів взяли участь у турнірі з швидких шахів
Змагання проходили серед ветеранів, а також чоловіків, юнаків та дівчат. У різних вікових категоріях перемогу святкували: Богдан Кисляк, Олександр Новокрещенов, Станіслав Бондаренко та Вікторія Омельчук.