1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ремонтують козирки під’їздів

У Ковелі ремонтують козирки під’їздів

Старі бетонні козирки над під’їздами ковельських багатоповерхівок, які були збудовані переважно в 70-х роках минулого століття, потребують негайного ремонту. І про це добре відомо місцевим комунальним службам або підприємствам-домоуправителям. Справа втім, що масивні плити з роками вже «просіли», протікають, вкрилися товстим шаром моху, - пише сайт ПроКовель.


Ковельчани жаліються, що, коли на вулиці йде дощ, струмочки води через діряві козирки безперешкодно затікають у під’їзди будинків. Зношеність старих підвісних конструкцій, безумовно, несе велику небезпеку життю людей, що дуже непокоїть мешканців. Тому вони не перестають писати скарги зі своїми вимогами та пропозиціями до обслуговуючих комунальних підприємств.

Надходять такі заяви й на адресу РЖКП №2. А оскільки на балансі цього підприємства перебуває чимало старих багатоповерхівок, то тут вирішили взятися за ремонт бетонних дахів над під’їздами.
Комунальники оглянули діряві козирки і запропонували ковельчанам економний спосіб їх ремонту.


Отож, зверху вони очищають бетонні плити від усього зайвого, потім споруджують там легку конструкцію-дах, накривають її шифером та облаштовують злив дощової води. Все це споруджують відповідно під кутом, щоб вода не застоювалася на місці та знову не руйнувала об’єкт.


Наразі ті мешканці, де вже в такий спосіб відремонтували бетонні конструкції козирків, задоволені роботою комунальників. Однак, наскільки довго вони прослужать людям, стане зрозуміло лише згодом.

#Благоустрій

Коментарі

Читайте також